Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Berceni - SC FC Voluntari SA |
0 - 2
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2016 |
CSM Ploieşti - CSS Braşovia Braşov |
0 - 2
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
10 Sep 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Voluntari SA |
1 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Oct 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 2
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
8 Oct 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
7 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
15 Oct 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - LPS Roman |
1 - 2
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
22 Oct 2016 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA |
1 - 2
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
CS Mioveni - CS FC Pitesti 2008 |
5 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
6 Nov 2016 |
SC FC Voluntari SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
13 Nov 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 10
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Dec 2016 |
CN Dinicu Golescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2017 |
SC FC Voluntari SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
1 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
2 Apr 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Apr 2017 |
CS Dinamo Bucuresti - SC FCM Targoviste SA |
9 - 2
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
30 Apr 2017 |
ASC Juventus Bucureşti - CS Mioveni |
0 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 May 2017 |
AS FC Astra - CN Dinicu Golescu |
4 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
13 May 2017 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Balotești |
1 - 1
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
20 May 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Victoria 2010 Bucureşti |
3 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
CS Sportul Snagov SA - SC FC Voluntari SA 2 |
1 - 4
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 Nov 2017 |
CS Afumaţi - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - CSS Alexandria |
5 - 2
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 6
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 Dec 2017 |
ACS Performer Constanța - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
3 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
19 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ACS Pro Team |
7 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
31 Mar 2018 |
FCM Târgovişte SA - CSS Târgovişte |
0 - 3
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 1
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
15 Apr 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Afumaţi |
2 - 4
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 2
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
29 Apr 2018 |
ACSM Dunărea Giurgiu - CSS Alexandria |
2 - 0
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
6 May 2018 |
ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA |
2 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Petrosport Ploiesti |
6 - 0
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2018 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ACS Sport Team Bucureşti |
5 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
7 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Sportul Snagov SA |
2 - 1
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
8 May 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac |
5 - 3
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2019 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni |
2 - 2
|
Comunal
|
Doicești
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - CSS Târgovişte |
0 - 10
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS Berceni - SC FC Voluntari SA |
0 - 18
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2016 |
CS Mioveni - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 1
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
6 Nov 2016 |
SC FC Voluntari SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
2 Apr 2017 |
CN Dinicu Golescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
2 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2017 |
ASC Juventus Bucureşti - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
2 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
3 May 2017 |
AS FC Astra - CN Dinicu Golescu |
2 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
13 May 2017 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Balotești |
4 - 1
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
20 May 2017 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 8
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2017 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Victoria 2010 Bucureşti |
0 - 7
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
CS Sportul Snagov SA - SC FC Voluntari SA 2 |
3 - 2
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
5 Nov 2017 |
CS Afumaţi - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
3 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - CSS Alexandria |
16 - 0
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 6
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2017 |
ACS Performer Constanța - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
11 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Mar 2018 |
SC FC Voluntari SA 2 - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
18 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
Clubul Sportiv al Armatei Steaua - ACS Pro Team |
4 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
31 Mar 2018 |
FCM Târgovişte SA - ACS Petrosport Ploiesti |
5 - 2
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Progresul 1944 Spartac |
4 - 0
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Afumaţi |
0 - 1
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 1
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
29 Apr 2018 |
ACSM Dunărea Giurgiu - CSS Alexandria |
3 - 0
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
6 May 2018 |
ACS Pro Team - CS Sportul Snagov SA |
1 - 5
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2018 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Concordia Chiajna |
0 - 5
|
Electroaparataj
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2018 |
FC Metaloglobus Bucureşti - SC FC Voluntari SA |
1 - 2
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS Sportul Snagov SA |
3 - 13
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
8 May 2019 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac |
1 - 7
|
Complexul MTS
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2019 |
AFC Chindia Târgovişte - CS Mioveni |
5 - 1
|
Comunal
|
Doicești
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
CN Dinicu Golescu - CSS Târgovişte |
3 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2019 |