Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS ASU Politehnica Timișoara - Centrul de Excelenta Deva |
2 - 3
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2016 |
LPS Banatul Timişoara - LPS Bihorul Oradea |
1 - 6
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
24 Sep 2016 |
LPS Banatul Timişoara - LPS Bihorul Oradea |
1 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
24 Sep 2016 |
CS Luceafărul Oradea - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
1 Oct 2016 |
LPS Bihorul Oradea - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
15 Oct 2016 |
LPS Bihorul Oradea - ACS FC Ardealul Cluj |
1 - 4
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
15 Oct 2016 |
CSS Lugoj - CSM Şcolar Reşiţa |
1 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Oct 2016 |
CSS Lugoj - CSM Şcolar Reşiţa |
3 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
LPS Banatul Timişoara - FC Viitorul Mihai Georgescu |
1 - 6
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
5 Nov 2016 |
LPS Banatul Timişoara - AFC Unirea 1924 |
4 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
5 Nov 2016 |
ACS Poli Timişoara - Centrul de Excelenta Targu Mures |
2 - 1
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
16 Nov 2016 |
ACS Poli Timişoara - Centrul de Excelenta Targu Mures |
2 - 3
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
16 Nov 2016 |
CS Luceafărul Oradea - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 4
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2016 |
CS Luceafărul Oradea - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 3
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - LPS Satu Mare |
1 - 3
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
26 Nov 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - LPS Satu Mare |
2 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
26 Nov 2016 |
ACS ASU Politehnica Timișoara - Centrul de Excelenta Deva |
0 - 10
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
4 Dec 2016 |
ACS Poli Timişoara - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
0 - 2
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
25 Mar 2017 |
ACS Poli Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 0
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
25 Mar 2017 |
CS Luceafărul Oradea - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
8 Apr 2017 |
CSS Lugoj - Centrul de Excelenta Deva |
1 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
9 May 2017 |
CS JIUL Petroşani - CSS Slatina |
0 - 6
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2016-2017
|
Campionatul U17 Județean
|
16 Jun 2017 |
AFC ASA 2013 Târgu Mureş - CS Unirea Sânnicolau Mare |
2 - 3
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2016-2017
|
Campionatul U17 Județean
|
16 Jun 2017 |
LPS Banatul Timişoara - CS CFR Simeria |
0 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
LPS Banatul Timişoara - CS CFR Simeria |
3 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
CSF CFR 1933 Timișoara - ACS Vasas Femina FC |
5 - 2
|
CFR
|
Timişoara
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
15 Nov 2017 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CSS Caransebeş |
0 - 4
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CSS Caransebeş |
5 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
AFC Ripensia Timișoara - CSS Caransebeş |
2 - 1
|
Auto
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
AFC Ripensia Timişoara - CSS Caransebeş |
0 - 4
|
Auto
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Sticla Arieşul Turda |
1 - 5
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2018 |
ACS Luceafărul Oradea - ACS Sticla Arieşul Turda |
4 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Apr 2018 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
4 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Luceafărul Drobeta Turnu Severin |
0 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
CS Hunedoara - CS Unirea Sânnicolau Mare |
1 - 4
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2017-2018
|
Campionatul U17 Județean
|
19 Jun 2018 |
CS Sporting Piteşti - LPS Târgu Mureș |
10 - 0
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2017-2018
|
Campionatul U17 Județean
|
19 Jun 2018 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CSS Caransebeş |
2 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CSS Caransebeş |
6 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
AFC Ripensia Timișoara - LPS Banatul Timişoara |
0 - 2
|
Auto
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2018 |
AFC Ripensia Timişoara - CSM Şcolar Reşiţa |
3 - 3
|
Auto
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2018 |
CSS Lugoj - CS CFR Simeria |
2 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
CSS Lugoj - CS CFR Simeria |
8 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS CFR Simeria |
7 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
3 Nov 2018 |
CS Ineu - ACS Banat Girls |
5 - 2
|
Central
|
Ineu
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
11 Nov 2018 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CS Hunedoara |
2 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2018 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - CS Hunedoara |
5 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
10 Nov 2018 |
ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
2 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
ACS Poli Timişoara - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
ACS Electrica 1929 Timișoara (TM) - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
3 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2018 |
LPS Banatul Timişoara - LPS Bihorul Oradea |
4 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
9 Mar 2019 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Caransebeş |
6 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
9 Mar 2019 |
ACS ASU Politehnica Timișoara - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
10 Aug 2019 |
CSS Lugoj - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
0 - 1
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
CSS Lugoj - Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
4 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
LPS Bihorul Oradea - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 0
|
Tineretului
|
Oradea
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
21 Aug 2019 |
CSS Lugoj - CS Hunedoara |
1 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
28 Aug 2019 |
CSS Lugoj - CS Hunedoara |
1 - 3
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
28 Aug 2019 |
AFC Ripensia Timișoara - CS CFR Simeria |
13 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
AFC Ripensia Timişoara - CS CFR Simeria |
7 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
LPS Banatul Timişoara - LPS Satu Mare |
5 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
7 Sep 2019 |
ACS Viitorul Arad - ACS Student Sport Alba Iulia |
3 - 8
|
Baza Sportiva Livada
|
Arad
|
2019-2020
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
5 Oct 2019 |
ACS Viitorul Arad - AFC UTA Arad 2008 |
0 - 1
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
6 Oct 2019 |
ACS Piroş Security Protect - ACS ASU Politehnica Timişoara |
4 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
25 Oct 2019 |
ACS Viitorul Arad - ACS Fortuna Becicherecu Mic |
1 - 3
|
Baza Sportiva Livada
|
Arad
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
25 Oct 2019 |
AFC Ripensia Timișoara - CS Hunedoara |
5 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2019 |
AFC Ripensia Timişoara - CS Hunedoara |
3 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2019 |
ACS Viitorul Arad - ACB Ineu |
6 - 1
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
9 Nov 2019 |
ACS ASU Politehnica Timişoara - AS FC Universitatea Cluj |
3 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
16 Nov 2019 |
ACS ASU Politehnica Timișoara - ACS MF Hunedoara |
5 - 0
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
16 Nov 2019 |
CS Ineu - ACS Viitorul Arad |
0 - 6
|
Central
|
Ineu
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
22 Nov 2019 |