Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
8 - 1
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
30 Aug 2014 |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
0 - 0
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
30 Aug 2014 |
AS FC Progresul Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 1
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
AS FC Progresul Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 1
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
AS FC Astra - ACS Academica Argeș |
1 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
AS FC Astra - ACS Academica Argeș |
3 - 1
|
Prahova
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
ASC Juventus Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti |
8 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
ASC Juventus Bucureşti - AS FC Progresul Bucureşti |
6 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
SC FC Petrolul SA Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 2
|
Vega
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
SC FC Petrolul SA Ploieşti - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 2
|
Vega
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
FC Gloria Buzău - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 3
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2014 |
FC Gloria Buzău - LPS Iolanda Balaş Soter Buzău |
1 - 0
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2014 |
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
4 - 1
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
4 - 0
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
ACS Proprogresu Ilie Rontea - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 9
|
Parc
|
Bragadiru
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AS FC Progresul Bucureşti |
1 - 2
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AS FC Progresul Bucureşti |
1 - 5
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 3
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
ACS Sport Team Bucureşti - Dinamo 1948 SA |
0 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
ACS Sport Team Bucureşti - Dinamo 1948 SA |
0 - 2
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CS Mioveni |
0 - 5
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Mar 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 4
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Mar 2015 |
AS FC Progresul Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 3
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
AS FC Progresul Bucureşti - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 6
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS Ineu (AR) |
1 - 0
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Apr 2015 |
ACS Berceni - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
14 - 0
|
Comunal 2
|
Berceni
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
5 Apr 2015 |
SC FC Petrolul SA Ploieşti - CN Dinicu Golescu |
4 - 1
|
Vega
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS Berceni - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 1
|
Comunal 2
|
Berceni
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
5 Apr 2015 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
3 - 2
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2015 |
AS FC Progresul Bucureşti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
2 - 3
|
Prefabricate
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2015 |
AFC Astra (GR) - ACS Urban Titu |
0 - 1
|
Astra
|
Ploieşti
|
2014-2015
|
Liga 3
|
1 May 2015 |
AS Olimpia Suseni - ACS Flacăra Horezu |
4 - 0
|
Treapt
|
Horezu
|
2014-2015
|
Campionatul U19 Județean
|
22 Jun 2015 |
AS Vointa Buftea - CS Inter Clinceni (IF) |
6 - 2
|
Orăşenesc
|
Buftea
|
2015-2016
|
Cupa României
|
15 Jul 2015 |
SC FC Voluntari SA 2 - CS Afumaţi |
1 - 1
|
Gheorghe Dincă
|
Voluntari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
29 Aug 2015 |
SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA |
0 - 3
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Sep 2015 |
SCM Petrotub Roman (NT) - CSM Paşcani |
8 - 1
|
Moldova
|
Roman
|
2015-2016
|
Liga 3
|
19 Sep 2015 |
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
26 Sep 2015 |
CS Petrolistul Boldesti (PH) - Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 |
2 - 0
|
Viorel Mateianu
|
Boldeşti-Scăeni
|
2015-2016
|
Liga 3
|
25 Sep 2015 |
CS Concordia Chiajna - ASC Juventus Bucureşti |
7 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Sep 2015 |
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - ACS Viitorul Domneşti |
0 - 3
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Liga 3
|
3 Oct 2015 |
ACS Berceni - AFC Astra (GR) |
3 - 4
|
Comunal 2
|
Berceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2015 |
ACS Berceni (IF) - AFC Astra |
0 - 5
|
Comunal 2
|
Berceni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Industria Galda |
1 - 2
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Liga 3
|
9 Oct 2015 |
CS Balotești - AS Vointa Snagov (IF) |
0 - 3
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
4 Nov 2015 |
CS Concordia Chiajna - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
17 Oct 2015 |
CS Concordia Chiajna - SC FC Petrolul Ploieşti SA |
8 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
17 Oct 2015 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
3 - 3
|
Comunal
|
Bucu
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2015 |
AFC Unirea 04 Slobozia - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 2
|
Comunal
|
Bucu
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2015 |
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Minerul Motru (GJ) |
1 - 1
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
30 Oct 2015 |
CS Mioveni - CSS Botoşani |
3 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
1 Nov 2015 |
ACSM Olteniţa - AS Vointa Snagov (IF) |
2 - 1
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
7 Nov 2015 |
Buzău - Prahova |
0 - 0
|
Petrolul
|
Berca
|
2015-2016
|
Cupa Regiunilor
|
18 Nov 2015 |
ASC Juventus Bucureşti - CN Dinicu Golescu |
1 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
22 Nov 2015 |
SC Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti |
3 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
29 Nov 2015 |
AFC Chindia Târgovişte - CS FC Farul Constanţa |
2 - 0
|
Comunal
|
Doicești
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
2 Dec 2015 |
CS Minerul Motru (GJ) - CS FC Hunedoara (HD) |
0 - 0
|
Minerul
|
Motru
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Dec 2015 |
ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) - Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 |
2 - 2
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Liga 3
|
5 Mar 2016 |
SC FC Voluntari SA - CSMS Iaşi |
0 - 1
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
13 Mar 2016 |
FC Gloria Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila |
2 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
20 Mar 2016 |
FC Gloria Buzău - ACS Dacia Unirea Brăila |
1 - 2
|
Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic)
|
Buzău
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
20 Mar 2016 |
AS FC Aninoasa - CS Podari (DJ) |
1 - 4
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
19 Mar 2016 |
SC Dinamo 1948 SA - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
27 Mar 2016 |
ACS Sporting Turnu Măgurele - CS Atletic Bradu |
1 - 1
|
Municipal
|
Alexandria
|
2015-2016
|
Liga 3
|
26 Mar 2016 |
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
5 - 2
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
3 Apr 2016 |
CS Balotești - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 2
|
Inter Gaz
|
Popeşti-Leordeni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
3 Apr 2016 |
CS Tunari - AFC Unirea 04 Slobozia |
1 - 3
|
Central Arsenal Tunari
|
Tunari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
2 Apr 2016 |
SC FC Voluntari SA - CS Concordia Chiajna |
5 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
10 Apr 2016 |
SC FC Voluntari SA - LPS Suceava |
4 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
10 Apr 2016 |
CS Concordia Chiajna - CS Mioveni |
5 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
13 Apr 2016 |
AS FC Aninoasa - ACS Sporting Turnu Măgurele |
0 - 0
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2015-2016
|
Liga 3
|
16 Apr 2016 |
CS Concordia Chiajna - FC Viitorul Mihai Georgescu |
1 - 5
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Cupa de Tineret
|
11 May 2016 |
AFC Hărman - ACS Sporting Turnu Măgurele |
1 - 2
|
Hărman Arena
|
Hărman
|
2015-2016
|
Liga 3
|
21 May 2016 |
CS Podari (DJ) - CS Atletic Bradu |
6 - 0
|
Unirea
|
Podari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
28 May 2016 |
CSS Caracal (OT) - CS Sporting Piteşti |
2 - 1
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2015-2016
|
Campionatul U19 Județean
|
18 Jun 2016 |
SC FC Viitorul Constanta SA - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
3 - 1
|
CNAF Mogoşoaia
|
Mogoşoaia
|
2015-2016
|
Supercupa Liga Elitelor U17
|
25 Jun 2016 |
AS Victoria Mihai Viteazu (CT) - ACS Pescăruşul Sarichioi Junior |
2 - 1
|
Comunal
|
Mihai Viteazu
|
2016-2017
|
Cupa României
|
10 Aug 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - SC FC Voluntari SA |
3 - 4
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
1 Oct 2016 |
Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2 - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
5 - 0
|
Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal
|
Ovidiu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
8 Oct 2016 |
CS Avântul Valea Mărului - AFC Metalosport Galaţi |
3 - 0
|
Comunal Prof. Costică Popovici
|
Valea Mărului
|
2016-2017
|
Liga 3
|
1 Nov 2016 |
ACS Viitorul Domneşti - CS Tunari |
1 - 0
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2016-2017
|
Liga 3
|
28 Oct 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - CS Unirea Tarlungeni |
4 - 1
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2016 |
ACS FC Academica Clinceni - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
2 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2016 |
CSM Flacăra Moreni - Club Sportiv U Craiova SA 2 |
0 - 0
|
Flacăra
|
Moreni
|
2016-2017
|
Liga 3
|
12 Nov 2016 |
ACS FC Academica Clinceni - SC FC Voluntari SA |
0 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2016 |
ACS FC Academica Clinceni - SC FC Voluntari SA |
3 - 2
|
Clinceni - Arena 1
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2016 |
CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 5
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
23 Nov 2016 |
ACS Viitorul Domneşti - AFC Unirea 04 Slobozia |
2 - 1
|
CNAF Buftea iarbă
|
Buftea
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 Nov 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - CSS Târgovişte |
2 - 5
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
27 Nov 2016 |
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Cupa de Tineret
|
30 Nov 2016 |
SCM Pitești (AG) - CS Podari (DJ) |
3 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Liga 3
|
3 Mar 2017 |
CS Sporting Roşiori 2008 - CS Concordia Chiajna 2 |
2 - 2
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2016-2017
|
Liga 3
|
11 Mar 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
18 Mar 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS FC Academica Clinceni |
2 - 0
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2017 |
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CS Mioveni 2 |
3 - 0
|
Extensiv
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Mar 2017 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - CSS Târgovişte |
0 - 0
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Mar 2017 |
AS FC Aninoasa - CSM Flacăra Moreni |
0 - 2
|
Comunal
|
Aninoasa
|
2016-2017
|
Liga 3
|
1 Apr 2017 |
Sport Club Bacau (BC) - Atletico Vaslui |
0 - 0
|
Constantin Anghelache
|
Bacău
|
2016-2017
|
Liga 3
|
8 Apr 2017 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - AFC Astra 2 |
2 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2016-2017
|
Liga 3
|
22 Apr 2017 |
CSM Ploieşti - CN Dinicu Golescu |
3 - 2
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
7 May 2017 |
Club Sportiv U Craiova SA 2 - CSM Flacăra Moreni |
3 - 1
|
Extensiv
|
Craiova
|
2016-2017
|
Liga 3
|
10 May 2017 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Voluntari SA |
0 - 3
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
13 May 2017 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Voluntari SA |
0 - 3
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
13 May 2017 |
CS Atletic Bradu - ACSO Filiaşi |
1 - 0
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
19 May 2017 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - ACSM Râmnicu Vâlcea |
1 - 3
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
28 May 2017 |
CS Campina - Unirea Ungureni |
8 - 1
|
Petrol - sintetic
|
Câmpina
|
2016-2017
|
Campionatul U19 Județean
|
10 Jun 2017 |
ACS Petrolul 52 - ACS Urban Titu |
2 - 0
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2017-2018
|
Cupa României
|
22 Aug 2017 |
CSM Flacăra Moreni - AS FC Aninoasa |
3 - 2
|
Flacăra
|
Moreni
|
2017-2018
|
Liga 3
|
25 Aug 2017 |
CS Victoria Traian - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
0 - 2
|
Pandurii
|
Tudor Vladimirescu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
ACS Olimpic Cetate Râşnov - AFC Hărman |
1 - 2
|
Bucegi
|
Râşnov
|
2017-2018
|
Cupa României
|
13 Sep 2017 |
ACS Înainte Modelu - ACS Sportul Chiscani |
8 - 0
|
Vasile Enache
|
Modelu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
23 Sep 2017 |
CS Atletic Bradu - CS Tunari |
0 - 2
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
CS Sporting Roşiori 2008 - SC Popeşti-Leordeni |
1 - 3
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2017-2018
|
Liga 3
|
14 Oct 2017 |
ACSM Olteniţa - SC FC Voluntari SA 2 |
1 - 2
|
Orășenesc
|
Olteniţa
|
2017-2018
|
Liga 3
|
21 Oct 2017 |
ACS Petrosport Ploiesti - ACS Steagu Roşu Braşov |
4 - 1
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
28 Oct 2017 |
ACS Petrosport Ploiesti - FCM Târgovişte SA |
2 - 1
|
Conpet
|
Strejnicu
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Oct 2017 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Afumaţi |
1 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
5 Nov 2017 |
FC Metaloglobus Bucureşti - CS Afumaţi |
4 - 2
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 Nov 2017 |
CS Concordia Chiajna - SC FC Voluntari SA |
1 - 0
|
Concordia
|
Chiajna
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
12 Nov 2017 |
CS Concordia Chiajna - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
1 - 0
|
Concordia
|
Chiajna
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
12 Nov 2017 |
ASC Juventus Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 4
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
15 Nov 2017 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CSM Bucovina Rădăuţi |
1 - 0
|
Municipal
|
Miercurea Ciuc
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 Nov 2017 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC Fotbal Club FCSB SA |
1 - 4
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Cupa - Elitelor U17
|
29 Nov 2017 |
SCM Râmnicu Vâlcea - AFC Hermannstadt |
3 - 0
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
2 Dec 2017 |
SCM Râmnicu Vâlcea - FC Star Sport |
1 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
2 Dec 2017 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACSM Olteniţa |
1 - 1
|
Delta
|
Tulcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Mar 2018 |
CSS Alexandria - ACSM Dunărea Giurgiu |
1 - 3
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Mar 2018 |
CSS Alexandria - ACSM Dunărea Giurgiu |
2 - 0
|
CSS Peco
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2018 |
AFCM Alexandria - AS FC Aninoasa |
1 - 0
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Liga 3
|
3 Apr 2018 |
AFC Unirea 04 Slobozia - ASSCS Farul Constanţa |
0 - 5
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
28 Mar 2018 |
CS Sportul Snagov SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 3
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
CS Sportul Snagov SA - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 7
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
SC Popeşti-Leordeni - AFC Astra 2 |
2 - 3
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
31 Mar 2018 |
SC FC Voluntari SA - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
5 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
4 Apr 2018 |
SC FC Voluntari SA - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
2 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Sport Team Bucureşti |
4 - 3
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Sport Team Bucureşti |
1 - 7
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - CS Concordia Chiajna |
2 - 0
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
15 Apr 2018 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - ACS Victoria 2010 Bucureşti |
3 - 1
|
Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2018 |
CSS Târgovişte - CSF CFR 1933 Timișoara |
4 - 2
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
25 Apr 2018 |
AS FC Progresul Bucureşti - Dream Team Bucuresti |
0 - 6
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
29 Apr 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Voluntari SA |
2 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
28 Apr 2018 |
ASC Juventus Bucureşti - ACS Regal Sport Club Ferdinand I |
1 - 3
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
28 Apr 2018 |
AFC Unirea 04 Slobozia - CSA Axiopolis Sport Cernavodă |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slobozia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
5 May 2018 |
AFCM Alexandria - CS Atletic Bradu |
6 - 0
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
Liga 3
|
11 May 2018 |
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea - ACS Înainte Modelu |
1 - 4
|
Delta
|
Tulcea
|
2017-2018
|
Liga 3
|
25 May 2018 |
CS Universitatea Alexandria - CSF CFR 1933 Timișoara |
5 - 1
|
Municipal
|
Alexandria
|
2017-2018
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
3 Jun 2018 |
CS Rapid Buzescu - ACS Flacăra Horezu |
0 - 1
|
Comunal
|
Buzescu
|
2018-2019
|
Baraj Liga 3
|
23 Jun 2018 |
AS FC Agricola Borcea - ACSM Olteniţa |
2 - 9
|
Comunal
|
Borcea
|
2018-2019
|
Cupa României
|
15 Aug 2018 |
U Craiova 1948 SA - CS Atletic Bradu |
3 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 Aug 2018 |
CS Medgidia - ACSM Olteniţa |
2 - 0
|
Central Eftimie Elisei
|
Medgidia
|
2018-2019
|
Liga 3
|
18 Sep 2018 |
ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - SCM Gloria Buzău |
0 - 0
|
Oţelul
|
Galaţi
|
2018-2019
|
Liga 3
|
15 Sep 2018 |
ACSO Filiaşi - AFC Hermannstadt 2 |
2 - 0
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
21 Sep 2018 |
CS Atletic Bradu - AFC Astra 2 |
0 - 4
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2018-2019
|
Liga 3
|
28 Sep 2018 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Colţea 1920 Braşov |
0 - 0
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Oct 2018 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACS Colţea 1920 Braşov |
6 - 0
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Oct 2018 |
CSS Slatina - ACS FC Ardealul Cluj |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
13 Oct 2018 |
CSS Slatina - CS Academia de Fotbal Gică Popescu |
0 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
AS FC Progresul Bucureşti - ACS Dream Team |
0 - 2
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
21 Oct 2018 |
CS Sporting Roşiori 2008 - CSM Flacăra Moreni |
1 - 0
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2018-2019
|
Liga 3
|
20 Oct 2018 |
SC FC Voluntari SA - SC FC Viitorul Constanţa SA |
1 - 0
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
27 Oct 2018 |
SC FC Voluntari SA - FC Metaloglobus Bucureşti |
3 - 2
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
AS CS Carmen Bucureşti 1937 - Dunărea Giurgiu |
19 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
4 Nov 2018 |
ACSO Filiaşi - SC FC Voluntari SA 2 |
0 - 0
|
Oltenia
|
Işalniţa
|
2018-2019
|
Liga 3
|
2 Nov 2018 |
SCM Râmnicu Vâlcea - U Craiova 1948 Club Sportiv SA |
2 - 3
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
3 Nov 2018 |
SCM Râmnicu Vâlcea - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
0 - 2
|
Municipal - sintetic
|
Râmnicu Vâlcea
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
CSM Râmnicu Sărat - CS Sporting Lieşti |
0 - 3
|
Municipal
|
Râmnicu Sărat
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 Nov 2018 |
CSS Târgovişte - Independenta Baia Mare |
1 - 5
|
Alpan
|
Şotânga
|
2018-2019
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
18 Nov 2018 |
ACS Sport Team Bucureşti - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
2 - 5
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
17 Nov 2018 |
ACS Sport Team Bucureşti - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
2 - 3
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - LPS Viitorul Piteşti |
2 - 1
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
24 Nov 2018 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - LPS Viitorul Piteşti |
4 - 1
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
24 Nov 2018 |
AFC Chindia Târgovişte - FC Petrolul Ploiești |
1 - 9
|
Razvad
|
Răzvad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
18 Aug 2019 |
ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Bihorul Oradea |
1 - 2
|
ICIM sintetic
|
Braşov
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
21 Aug 2019 |
ACS Kids Tâmpa Braşov - LPS Bihorul Oradea |
3 - 1
|
ICIM sintetic
|
Braşov
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
21 Aug 2019 |
ACS Kids Tâmpa Braşov - ACS Colţea 1920 Braşov |
0 - 1
|
ICIM sintetic
|
Braşov
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
21 Aug 2019 |
AS FC Pucioasa - CSM Alexandria |
0 - 2
|
Dumitru Tică Popescu
|
Pucioasa
|
2019-2020
|
Liga 3
|
24 Aug 2019 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid 1923 SA |
0 - 5
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
25 Aug 2019 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Fotbal Club Rapid |
0 - 1
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
25 Aug 2019 |
CSA Axiopolis Sport Cernavodă - SC Popeşti-Leordeni |
1 - 4
|
Trust
|
Cernavodă
|
2019-2020
|
Liga 3
|
31 Aug 2019 |
ACS SR Municipal Braşov - ACS Vediţa Coloneşti M.S. |
2 - 2
|
Tineretului
|
Braşov
|
2019-2020
|
Liga 3
|
14 Sep 2019 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 0
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
22 Sep 2019 |
AFC Progresul 1944 Spartac - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
6 - 3
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
22 Sep 2019 |
ACS Mostiştea Ulmu - CS Viitorul Ianca |
3 - 0
|
Ulmu
|
Ulmu
|
2019-2020
|
Liga 3
|
21 Sep 2019 |
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA |
3 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
28 Sep 2019 |
SC Dinamo 1948 SA - ACS FC Academica Clinceni |
2 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Sep 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti |
0 - 3
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2019 |
SC Dinamo 1948 SA - SC FC Voluntari SA |
6 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
28 Sep 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Metaloglobus Bucureşti |
1 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2019 |
AFC Fair-Play Bucureşti - AS CS Carmen Bucureşti 1937 |
19 - 0
|
Baza Sportivă Ciorogârla
|
Ciorogârla
|
2019-2020
|
Campionatul Național Junioare U15
|
6 Oct 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 2
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2019 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
3 - 0
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2019 |
ACS Tractorul Cetate - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
3 - 0
|
Dunărea
|
Calafat
|
2019-2020
|
Liga 3
|
12 Oct 2019 |
LPS Slatina - CSM Slatina |
0 - 6
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
20 Oct 2019 |
LPS Slatina - CSM Slatina |
0 - 5
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
20 Oct 2019 |
LPS Viitorul Piteşti - AS Şcoala de Fotbal ARD Snagov |
9 - 1
|
Aripi
|
Piteşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
27 Oct 2019 |
ACS Recolta Gheorghe Doja - SC Popeşti-Leordeni |
1 - 1
|
Comunal
|
Gheorghe Doja
|
2019-2020
|
Liga 3
|
26 Oct 2019 |
ACS Juniors Berceni - CSM Flacăra Moreni |
2 - 2
|
Comunal 2
|
Berceni
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
3 Nov 2019 |
CS Poseidon Limanu-2 Mai - CS Tunari |
1 - 1
|
Callatis
|
Mangalia
|
2019-2020
|
Liga 3
|
2 Nov 2019 |
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Interstar Sibiu |
0 - 3
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
10 Nov 2019 |
ACS Colţea 1920 Braşov - AS FC Interstar Sibiu |
6 - 0
|
Unirea - sintetic
|
Tărlungeni
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
10 Nov 2019 |
CS Sporting Roşiori 2008 - AS FC Pucioasa |
0 - 1
|
Municipal
|
Roşiorii de Vede
|
2019-2020
|
Liga 3
|
16 Nov 2019 |
CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani |
6 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
17 Nov 2019 |
CS Concordia Chiajna - AFC Botoşani |
4 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
17 Nov 2019 |
AFC Chindia Târgovişte - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
1 - 1
|
Razvad
|
Răzvad
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
24 Nov 2019 |
ACS Tractorul Cetate - CS Blejoi |
0 - 1
|
Dunărea
|
Calafat
|
2019-2020
|
Liga 3
|
30 Nov 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni |
4 - 1
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
1 Dec 2019 |
ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS FC Academica Clinceni |
2 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
1 Dec 2019 |