Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Turnu Măgurele - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
0 - 5
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2014 |
CSS Turnu Măgurele - SC FC Petrolul SA Ploieşti |
1 - 6
|
Municipal
|
Turnu Măgurele
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2014 |
Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti |
8 - 1
|
Piţi Varga
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
Dinamo 1948 SA - ACS Sport Team Bucureşti |
3 - 0
|
Piţi Varga
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
AFC Unirea 04 Slobozia - Fotbal Club Delta Tulcea |
7 - 0
|
Comunal
|
Bucu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2014 |
AFC Unirea 04 Slobozia - Fotbal Club Delta Tulcea |
2 - 2
|
Comunal
|
Bucu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2014 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Săgeata Năvodari |
2 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2014 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - AFC Săgeata Năvodari |
2 - 3
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2014 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
1 - 2
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2014 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
0 - 2
|
Rocar
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2014 |
SC FC Rapid SA - ACS Proprogresu Ilie Rontea |
3 - 0
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
SC FC Rapid SA - ACS Proprogresu Ilie Rontea |
5 - 2
|
CNAF Buftea sintetic
|
Buftea
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Rapid SA |
3 - 10
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Rapid SA |
0 - 2
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
ASC Juventus Bucureşti - FC Gloria Buzău |
2 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
ASC Juventus Bucureşti - FC Gloria Buzău |
6 - 0
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
4 - 0
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
1 - 0
|
Complex Sportiv Ghencea Teren 4
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Performer Constanța |
3 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
ASC Juventus Bucureşti - SC FC Rapid SA |
2 - 1
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ACS Performer Constanța |
0 - 1
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu"
|
Călăraşi
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
CS Concordia Chiajna - ACS Sport Team Bucureşti |
4 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2015 |
ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică - AFC Astra |
0 - 0
|
Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I)
|
Albota
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 0
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2015 |
CS Balotești - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 6
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2015 |
CS Mioveni - CS Universitatea Craiova |
2 - 0
|
Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi
|
Mioveni
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2015 |
CS Concordia Chiajna - SC FC Voluntari SA |
3 - 1
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
3 Oct 2015 |
CS Concordia Chiajna - SC FC Voluntari SA |
1 - 0
|
Baza Sportivă Roşu sintetic
|
Chiajna
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
3 Oct 2015 |
SC FC Rapid Bucureşti SA - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
3 - 2
|
Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
31 Oct 2015 |
SC FC Rapid Bucureşti SA - Liceul Teoretic Stefan cel Mare |
3 - 2
|
Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
31 Oct 2015 |
ACS Regal Sport Club Ferdinand I - ASC Municipal Dunărea Galaţi |
1 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Mar 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
1 - 4
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
9 Apr 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
0 - 3
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Apr 2016 |
SC FC Rapid Bucureşti SA - ACS Dacia Unirea Brăila |
5 - 3
|
Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
23 Apr 2016 |
SC FC Rapid Bucureşti SA - ACS Dacia Unirea Brăila |
3 - 0
|
Baza Sportivă Olimpic (Energoutilaj)
|
Bucureşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
23 Apr 2016 |
CS Atletic Bradu - CSS Slatina |
2 - 1
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
27 Apr 2016 |
CS Atletic Bradu - CSS Slatina |
1 - 0
|
Central Bradu
|
Bradu
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
27 Apr 2016 |
LPS Viitorul Piteşti - CS Dinamyk Craiova |
3 - 3
|
Aripi
|
Piteşti
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 May 2016 |
ACS Berceni - SC FC Voluntari SA |
0 - 18
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2016 |
ACS Berceni - SC FC Voluntari SA |
0 - 2
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2016 |
ACS Berceni - SC Fotbal Club FCSB SA |
2 - 3
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
17 Sep 2016 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
1 - 4
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
21 Sep 2016 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
0 - 3
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
21 Sep 2016 |
ACS Petrosport Ploiesti - Centrul de Excelenta Buzau |
1 - 4
|
Ionuţ Trandafir
|
Ciorani
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
24 Sep 2016 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC FC Voluntari SA |
0 - 1
|
Agronomie
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
1 Oct 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 2
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
8 Oct 2016 |
CS Dinamo Bucuresti - LPS Roman |
1 - 2
|
Dinamo sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
22 Oct 2016 |
CS FC Pitesti 2008 - CSM Dacia Orăştie 2010 |
7 - 0
|
Baza Sportivă Prundu (Arpechim)
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Nov 2016 |
ACS Sport Team Bucureşti - ACS Petrosport Ploiesti |
2 - 2
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
19 Nov 2016 |
SC Fotbal Club FCSB SA - CS Balotești |
7 - 1
|
Clinceni 2 Comunal
|
Clinceni
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Nov 2016 |
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA |
0 - 10
|
Antilopa
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Dec 2016 |
AS FC Astra - SCM Pitești (AG) |
0 - 4
|
Astra
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2017 |
CN Dinicu Golescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
1 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2017 |
AS FC Astra - SCM Pitești (AG) |
1 - 2
|
Astra
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2017 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
0 - 4
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Mar 2017 |
CS Balotești - SC FC Voluntari SA |
1 - 3
|
Viitorul
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Mar 2017 |
CN Dinicu Golescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
2 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Apr 2017 |
ASC Juventus Bucureşti - FCM Târgovişte SA |
5 - 2
|
Daco-Getica Sintetic
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
29 Apr 2017 |
ACS Drobeta - CS Sporting Piteşti |
1 - 8
|
Tăblierul
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul U19 Județean
|
17 Jun 2017 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ASC Juventus Bucureşti |
2 - 5
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
15 Oct 2017 |
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - ASC Juventus Bucureşti |
0 - 2
|
Complex Municipal Dunărea - Teren 1 "Ion Comșa"
|
Călăraşi
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
15 Oct 2017 |
ACS Petrolul 52 - LPS Galaţi |
1 - 9
|
Chimia
|
Brazi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2017 |
FCM Târgovişte SA - FC Star Sport |
5 - 1
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
ACS Petrolul 52 - LPS Galaţi |
2 - 0
|
Chimia
|
Brazi
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2017 |
FCM Târgovişte SA - ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică |
0 - 4
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
CS Afumaţi - CS Sportul Snagov SA |
0 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2017 |
CS Afumaţi - CS Sportul Snagov SA |
6 - 0
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Nov 2017 |
ACS Sport Team Bucureşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
6 - 0
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
ACS Sport Team Bucureşti - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
2 - 1
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
ACS Victoria 2010 Bucureşti - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
0 - 3
|
Electromagnetica
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
26 Nov 2017 |
ACS Victoria 2010 Bucureşti - Clubul Sportiv al Armatei Steaua |
1 - 1
|
Electromagnetica
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
26 Nov 2017 |
SC Fotbal Club FCSB SA - FC Concordia Chiajna |
2 - 1
|
Baza ARCOM (teren 3 sintetic) - FCSB
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Cupa de Tineret
|
7 Dec 2017 |
ACS Performer Constanța - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
11 - 0
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Mar 2018 |
ACS Performer Constanța - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
3 - 2
|
SNC
|
Constanţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Mar 2018 |
ACS Pro Team - CS Balotești |
4 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2018 |
ACS Pro Team - CS Balotești |
11 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
2 May 2018 |
FCM Târgovişte SA - ACS Petrosport Ploiesti |
5 - 2
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2018 |
FCM Târgovişte SA - CSS Târgovişte |
0 - 3
|
Alpan
|
Şotânga
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2018 |
ACS Victoria 2010 Bucureşti - ACS Pro Team |
0 - 1
|
Parc
|
Bragadiru
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2018 |
ACS Victoria 2010 Bucureşti - ACS Pro Team |
0 - 0
|
Parc
|
Bragadiru
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
11 Apr 2018 |
CN Dinicu Golescu - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
6 - 0
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2018 |
CN Dinicu Golescu - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
0 - 4
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
CN Dinicu Golescu - AFC Chindia Târgovişte |
0 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2018 |
CN Dinicu Golescu - AFC Chindia Târgovişte |
1 - 2
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
AS Şcoala de Fotbal ARD Snagov - ASC Daco-Getica Bucureşti |
1 - 4
|
Voinţa
|
Ghermăneşti
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
27 Oct 2018 |
AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Kinder Constanţa - CS CC |
4 - 0
|
Progresul Spartac
|
Bucureşti
|
2020-2021
|
Campionatul Național U17
|
28 May 2021 |
ACS FC Academica Clinceni - ACS Dream Team |
0 - 6
|
Clinceni Arena
|
Clinceni
|
2021-2022
|
Campionatul Național Junioare U15
|
3 Oct 2021 |
ACS Sport Team Bucureşti - SC Dinamo 1948 SA |
1 - 2
|
Complex Sportiv Academia Sport Team - Domnesti
|
Domneşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16
|
9 Oct 2021 |
SC FC Voluntari SA - ACS FC Academica Clinceni |
0 - 5
|
Anghel Iordănescu sintetic
|
Voluntari
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U17
|
6 Nov 2021 |
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - SCM Râmnicu Vâlcea |
1 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2021-2022
|
Liga Elitelor U16 Play-Off
|
20 Nov 2021 |