Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Sporting Recea |
2 - 1
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
30 Aug 2014 |
CS Gaz Metan Mediaş - LPS Sebeş |
2 - 0
|
Sparta
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
9 Sep 2014 |
ACS Viitorul Ungheni - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
9 - 1
|
Baza Sportivă Viitorul
|
Gheorghe Doja
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
13 Sep 2014 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS CS Viitorul Sibiu |
4 - 4
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
20 Sep 2014 |
Interstar Sibiu - AS FC Precizia Săcele |
6 - 0
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - LPS Târgu Mureș |
2 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
FC Universitatea Cluj SA - CS Sporting Recea |
3 - 1
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC Zalău |
4 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
18 Oct 2014 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2 - 0
|
Textila
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Oct 2014 |
FC Gloria Progresul Bistrița - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
7 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Oct 2014 |
LPS Târgu Mureș - ACS Viitorul Ungheni |
2 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
1 - 7
|
Metalul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2014 |
ACS Industria Sârmei 1921 - LPS Satu Mare |
1 - 6
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
15 Nov 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Precizia Săcele |
1 - 2
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2014 |
CSS Braşovia Braşov - ACS CS Viitorul Sibiu |
10 - 0
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
22 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Viitorul Ungheni |
2 - 3
|
Metalul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
0 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
FC Gloria Progresul Bistrița - LPS Cluj-Napoca |
1 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Mar 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
9 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS CS Viitorul Sibiu |
5 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 3
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - CS FOREX Braşov |
1 - 10
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
CS Sporting Recea - ACS Industria Sârmei 1921 |
5 - 1
|
Lăpuşel
|
Lăpuşel
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2015 |
LPS Cluj-Napoca - CS Sporting Recea |
2 - 1
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Apr 2015 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Bistriţa |
7 - 3
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
30 Aug 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - SC FC Braşov SA |
2 - 1
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
5 Sep 2015 |
AFC Unirea 1924 - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
3 - 1
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
12 Sep 2015 |
AFC Unirea 1924 - CS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii |
0 - 0
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Vaslui |
2 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2015 |
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Bihorul Oradea |
6 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
26 Sep 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - FC Universitatea Cluj SA |
1 - 5
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
3 Oct 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
1 - 2
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
2 Oct 2015 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
0 - 1
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
10 Oct 2015 |
FC Universitatea Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş |
4 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
17 Oct 2015 |
CS Industria Sârmei Câmpia Turzii - LPS Bistriţa |
0 - 1
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
24 Oct 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Bacău |
3 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 Nov 2015 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - LPS Bistriţa |
0 - 4
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Mar 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Focşani |
6 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
26 Mar 2016 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - LPS Târgu Mureș |
0 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2016 |
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS FC Municipal Baia Mare |
2 - 1
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
9 Apr 2016 |
LPS Bistriţa - CS Industria Sârmei Câmpia Turzii |
0 - 3
|
Liviu Rebreanu
|
Bistriţa
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
23 Apr 2016 |
Centrul de Excelenta Targu Mures - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Apr 2016 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
5 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
25 May 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Botoşani |
3 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
12 May 2016 |
LPS Târgu Mureș - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
0 - 7
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
14 May 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Odorheiu Secuiesc |
2 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
14 Apr 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
3 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2018 |
Centrul Național Mureș - CSS 2 Baia Mare |
5 - 0
|
Academia de Sport Mureşul (Complex Weekend)
|
Târgu Mureş
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U19
|
4 May 2018 |
ACS Electrica Baia Mare - LPS Satu Mare |
2 - 3
|
ACS Electrica
|
Baia Mare
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
5 May 2018 |
ACS Atletic Zalău - LPS Satu Mare |
8 - 0
|
Municipal
|
Zalău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Electrica Baia Mare |
4 - 2
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2018 |
LPS Suceava - ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |
4 - 3
|
Campus LPS Suceava
|
Suceava
|
2018-2019
|
Cupa de Tineret
|
17 Oct 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Hermannstadt |
3 - 2
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2018 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - LPS Cluj-Napoca |
0 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
ACS Viitorul Reghin - ACS Selena SN Constanţa |
1 - 0
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
11 Nov 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
1 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
10 Nov 2018 |
CS Minaur Baia Mare - AS FC Universitatea Cluj |
1 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
17 Nov 2018 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AFC Unirea 1924 |
1 - 1
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2018 |
LPS Bistriţa - AFC Gloria Junior |
3 - 3
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
9 Mar 2019 |
ACS Juniorul Campulung Moldovenesc - CSS Botoşani |
0 - 0
|
Rarăul
|
Câmpulung Moldovenesc
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
16 Mar 2019 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS MSE Târgu Mureş |
4 - 0
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
23 Mar 2019 |
LPS Târgu Mureș - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
30 Mar 2019 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
2 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Gaz Metan Mediaş |
3 - 2
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
13 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Odorheiu Secuiesc |
0 - 2
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
30 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Sebeş |
1 - 1
|
Metalul
|
Reghin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
14 Aug 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
3 - 4
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
24 Aug 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS ASU Politehnica Timișoara |
0 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
28 Aug 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AS FC Interstar Sibiu |
4 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
28 Aug 2019 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
6 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS Sporting Recea |
1 - 3
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
30 Aug 2014 |
ACS Viitorul Ungheni - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
2 - 1
|
Baza Sportivă Viitorul
|
Gheorghe Doja
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
13 Sep 2014 |
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS CS Viitorul Sibiu |
2 - 0
|
Municipal
|
Sfântu Gheorghe
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2014 |
Interstar Sibiu - AS FC Precizia Săcele |
2 - 1
|
Independenţa Obor
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - LPS Târgu Mureș |
2 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
FC Universitatea Cluj SA - CS Sporting Recea |
5 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CS FC Zalău |
6 - 0
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2014 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |
3 - 1
|
Textila
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2014 |
FC Gloria Progresul Bistrița - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2014 |
LPS Târgu Mureș - ACS Viitorul Ungheni |
3 - 3
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
ACS Industria Sârmei 1921 - LPS Satu Mare |
0 - 2
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2014 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AS FC Precizia Săcele |
0 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2014 |
CSS Braşovia Braşov - ACS CS Viitorul Sibiu |
3 - 7
|
CSS Braşovia
|
Braşov
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
22 Nov 2014 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - ACS Viitorul Ungheni |
0 - 3
|
Metalul
|
Reghin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
LPS Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
3 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
FC Gloria Progresul Bistrița - LPS Cluj-Napoca |
7 - 1
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu - teren 2
|
Bistriţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Mar 2015 |
CS Gaz Metan Mediaş - ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
9 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS CS Viitorul Sibiu |
13 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - CS Gaz Metan Mediaş |
1 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
28 Mar 2015 |
ACS Viitorul Ungheni - LPS Târgu Mureș |
6 - 1
|
Baza Sportivă Viitorul
|
Gheorghe Doja
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS CS Viitorul Sibiu - CS FOREX Braşov |
1 - 3
|
Voinţa
|
Sibiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
LPS Cluj-Napoca - CS Sporting Recea |
2 - 3
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Apr 2015 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Bistriţa |
0 - 6
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
30 Aug 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Vaslui |
15 - 0
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Sep 2015 |
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Satu Mare |
2 - 0
|
Victoria Someşeni
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Sep 2015 |
FC Universitatea Cluj SA - CS Gaz Metan Mediaş |
12 - 0
|
Baza Sportivă Dan Anca
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
17 Oct 2015 |
CS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii - LPS Bistriţa |
0 - 0
|
Municipal Mihai Adam
|
Câmpia Turzii
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Bacău |
5 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 Nov 2015 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - LPS Focşani |
4 - 1
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
26 Mar 2016 |
FC CFR 1907 Cluj SA - ACS FC Municipal Baia Mare |
3 - 2
|
Baza TCI
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
9 Apr 2016 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș - Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin |
8 - 0
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
25 May 2016 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - AFC Botoşani |
2 - 3
|
Áron Márton sintetic
|
Miercurea Ciuc
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
12 May 2016 |
LPS Târgu Mureș - AS FC ASA 2013 Târgu Mureș |
1 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
14 May 2016 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - AFC Odorheiu Secuiesc |
3 - 1
|
Metalul
|
Reghin
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2018 |
AFC Gloria Junior - LPS Bistriţa |
1 - 0
|
Complexul Sportiv Jean Pădureanu
|
Bistriţa
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2018 |
ACS Electrica Baia Mare - LPS Satu Mare |
1 - 3
|
ACS Electrica
|
Baia Mare
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
5 May 2018 |
ACS Atletic Zalău - LPS Satu Mare |
0 - 3
|
Municipal
|
Zalău
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
29 Sep 2018 |
ACS Sticla Arieşul Turda - ACS Electrica Baia Mare |
8 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Oct 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş - AFC Hermannstadt |
11 - 0
|
Gaz Metan 2 sintetic
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2018 |
CS Minaur Baia Mare - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 0
|
Topitorul Ferneziu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
17 Nov 2018 |
LPS Bistriţa - AFC Gloria Junior |
1 - 5
|
IPROEB
|
Bistriţa
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
9 Mar 2019 |
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ASC Corona 2010 Braşov |
2 - 0
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
23 Mar 2019 |
AFC Odorheiu Secuiesc - ACS MSE Târgu Mureş |
2 - 1
|
Municipal sintetic
|
Odorheiu Secuiesc
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
23 Mar 2019 |
LPS Târgu Mureș - AS FC Interstar Sibiu |
0 - 1
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - CSM Târgu Mureș |
3 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
6 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - LPS Târgu Mureș |
9 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
6 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - FC CFR 1907 Cluj SA |
1 - 3
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
13 Apr 2019 |
AFC Unirea 1924 - CS Gaz Metan Mediaş |
2 - 5
|
Cetate 2
|
Alba Iulia
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
13 Apr 2019 |
LPS Cluj-Napoca - AFC Odorheiu Secuiesc |
8 - 1
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
30 Apr 2019 |
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin - LPS Sebeş |
5 - 0
|
Metalul
|
Reghin
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
14 Aug 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Târnava Mică Sângeorgiu de Pădure |
1 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
24 Aug 2019 |
FC CFR 1907 Cluj SA - AS FC Interstar Sibiu |
4 - 0
|
CMC
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
28 Aug 2019 |
LPS Cluj-Napoca - CS Minaur Baia Mare |
8 - 0
|
Baza Sportivă Unirea
|
Cluj-Napoca
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2019 |