Asistent |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
ACS FC Olt Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
6 - 0
|
Rapid
|
Piatra Olt
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2014 |
ACS FC Olt Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
4 - 1
|
Rapid
|
Piatra Olt
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2014 |
CSS Slatina - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 3
|
Rapid
|
Piatra Olt
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2014 |
CSS Craiova - ACS FC Olt Slatina |
1 - 3
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
CSS Craiova - ACS FC Olt Slatina |
0 - 1
|
Termo
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
AFC Chindia Târgovişte - LPS Viitorul Piteşti |
4 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
AFC Chindia Târgovişte - LPS Viitorul Piteşti |
2 - 0
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
ACS FC Olt Slatina - CSS Craiova |
4 - 1
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
25 Mar 2015 |
ACS FC Olt Slatina - CSS Craiova |
2 - 0
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
25 Mar 2015 |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
1 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Apr 2015 |
SC FC Rapid SA - Liceul Tehnologic Victor Frunză |
2 - 3
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Apr 2015 |
ACS Academica Argeș - Grupul Şcolar Agricol Nucet |
2 - 1
|
Complex Nicolae Dobrin - Teren 2
|
Piteşti
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
18 Apr 2015 |
CS Universitatea Craiova - LPS Slatina |
0 - 3
|
Electroputere Valea Roşie
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
29 Aug 2015 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSS Braşovia Braşov |
2 - 1
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
19 Sep 2015 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - CSS Braşovia Braşov |
0 - 3
|
Baza Sportivă Liceu Nucet
|
Nucet
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Sep 2015 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
10 Oct 2015 |
Academia Gică Popescu - CSJ Ştiinţa U Craiova |
3 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
10 Oct 2015 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
31 Aug 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 10
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
31 Aug 2016 |
CS Afumaţi - SCM Dunărea 2020 Giurgiu |
0 - 1
|
Ion Ţiriac (ex-Granitul)
|
Bucureşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
3 Sep 2016 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - CS Afumaţi |
4 - 3
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
SCM Dunărea 2020 Giurgiu - CS Dinamo Bucuresti |
1 - 3
|
Dunărea Port
|
Giurgiu
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
22 Oct 2016 |
CSM Ploieşti - CN Dinicu Golescu |
2 - 2
|
Matizol
|
Ploieşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
29 Oct 2016 |
CSS Craiova - LPS Slatina |
0 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
9 Nov 2016 |
CSS Craiova - LPS Slatina |
5 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
9 Nov 2016 |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
3 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
19 Nov 2016 |
SCM Pitești (AG) - ACS Colţea 1920 Braşov |
3 - 0
|
Nicolae Dobrin - Trivale
|
Piteşti
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Nov 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
26 Nov 2016 |
ACS CFR Romgaz Craiova - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 4
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
26 Nov 2016 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACSM Dunărea Giurgiu |
1 - 1
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2017 |
Grupul Şcolar Agricol Nucet - ACSM Dunărea Giurgiu |
8 - 0
|
Central-Unirea
|
Nucet
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
21 Oct 2017 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa |
5 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2018 |
FC Metaloglobus Bucureşti - ASSCS Farul Constanţa |
9 - 0
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
14 Oct 2018 |
CN Dinicu Golescu - CSS Târgovişte |
1 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2018 |
CN Dinicu Golescu - CSS Târgovişte |
6 - 3
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
27 Oct 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Drobeta Turnu Severin |
5 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2018 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - CSS Drobeta Turnu Severin |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2018-2019
|
Campionatul Național U17
|
3 Nov 2018 |
Universitatea Craiova - AS Primavera Târgu Jiu |
15 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U15
|
24 Nov 2018 |
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
0 - 9
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
18 Aug 2019 |
LPS Slatina - CSJ Ştiinţa U Craiova |
2 - 3
|
1 Mai – Teren IV sintetic
|
Slatina
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
18 Aug 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Slatina |
9 - 0
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2019 |
CSJ Ştiinţa U Craiova - CSS Slatina |
2 - 4
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2019 |
Universitatea Craiova 2008 - ACS Sport Team Bucureşti |
7 - 1
|
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U16
|
14 Sep 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Slatina |
3 - 1
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
5 Oct 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSS Slatina |
2 - 5
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
5 Oct 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
2 - 1
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U19
|
2 Nov 2019 |
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Colţea 1920 Braşov |
3 - 0
|
Hanul Doctorului
|
Craiova
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U17
|
2 Nov 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSM Slatina |
0 - 4
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
16 Nov 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - CSM Slatina |
3 - 3
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
16 Nov 2019 |
ACS Juniorul 2014 - CS Luceafărul Brăila |
9 - 1
|
Metaloglobus
|
Bucureşti
|
2019-2020
|
Liga Elitelor U15
|
23 Nov 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
5 - 3
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U19
|
30 Nov 2019 |
ACS CFR Romgaz Craiova - LPS Slatina |
1 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2019-2020
|
Campionatul Național U17
|
30 Nov 2019 |