Central |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CS MINERUL Lupeni - FC OLTCHIM Râmnicu Vâlcea |
2 - 0
|
Minerul 2
|
Lupeni
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Nov 2009 |
FC DROBETA Turnu Severin - LPS CSS BIHORUL Oradea |
0 - 5
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2009 |
CS Ineu (AR) - CS Millenium Giarmata |
1 - 2
|
Central
|
Ineu
|
2009-2010
|
Liga 3
|
26 Mar 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
1 - 2
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 Apr 2010 |
CS MINERUL Lupeni - LPS Târgu Jiu |
2 - 3
|
Minerul 2
|
Lupeni
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 (TM) - CS Unirea Sânnicolau Mare |
0 - 3
|
Colterm
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Liga 3
|
16 Apr 2010 |
CS FC Timişoara SA - SC FC UTA SA |
8 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2010 |
CS JIUL Petroşani - CSS Slatina |
7 - 7
|
Jiul 2
|
Petroşani
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
9 May 2010 |
CS Millenium Giarmata - CS Gloria CTP Arad (AR) |
3 - 2
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2009-2010
|
Liga 3
|
30 Apr 2010 |
CSS Lugoj - LPS CSS BIHORUL Oradea |
2 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
2 May 2010 |
CSS Caransebeş - FC SCOLAR Resita |
0 - 3
|
CSS Balta Sărată
|
Caransebeş
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
12 May 2010 |
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - CS Progresul Corabia |
0 - 1
|
Comunal
|
1 Decembrie
|
2009-2010
|
Liga 3
|
28 May 2010 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 0
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2010-2011
|
Cupa României
|
31 Jul 2010 |
CS MINERUL Lupeni - CS MINERUL Motru 2008 |
5 - 2
|
Minerul
|
Lupeni
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
26 Sep 2010 |
CS Gloria CTP Arad (AR) - CS Unirea Sânnicolau Mare |
1 - 2
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 3
|
22 Oct 2010 |
CS Municipal Şcolar Resiţa - CSS Caransebeş |
1 - 1
|
Arsenal
|
Reşiţa
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
7 Nov 2010 |
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 1
|
Minerul
|
Berbeşti
|
2010-2011
|
Liga 3
|
12 Nov 2010 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Târgu Jiu |
3 - 1
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
14 Nov 2010 |
LPS Banatul Timişoara - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
5 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
5 Dec 2010 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - FC Caracal (OT) |
1 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2010-2011
|
Liga 3
|
18 Mar 2011 |
SC FC Timişoara SA - CSS Lugoj |
3 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
27 Mar 2011 |
CS Vişina Nouă (OT) - FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) |
3 - 1
|
Sportul
|
Vişina
|
2010-2011
|
Liga 3
|
9 Apr 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - SC FC U Craiova SA |
1 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC Timişoara SA |
0 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
1 May 2011 |
AACS Recaş (TM) - CS Naţional Sebiş |
1 - 0
|
Orășenesc Recaș
|
Recaş
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 May 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS Banatul Timişoara |
0 - 4
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
15 May 2011 |
FC Cisnădie - CS Unirea Tărlungeni (BV) |
1 - 2
|
Măgura
|
Cisnădie
|
2010-2011
|
Liga 3
|
3 Jun 2011 |
CS Minerul Motru (GJ) - CS CFR Simeria |
0 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2011-2012
|
Cupa României
|
9 Aug 2011 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Unirea Valea lui Mihai (BH) |
0 - 1
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2011-2012
|
Liga 3
|
27 Aug 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Târgu Jiu |
4 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
4 Sep 2011 |
CFC Ghecon Lăpuşata (VL) - CS Prometeu Craiova (DJ) |
0 - 2
|
Dunărea
|
Calafat
|
2011-2012
|
Liga 3
|
17 Sep 2011 |
CS GAZ METAN Turnu Severin - SC FC Olt SA |
4 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
18 Sep 2011 |
AS Damila Măciuca (VL) - CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) |
2 - 0
|
Central
|
Măciuca
|
2011-2012
|
Liga 3
|
15 Oct 2011 |
CS FC Hunedoara - LPS Banatul Timişoara |
5 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
16 Oct 2011 |
CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) - CS Vişina Nouă (OT) |
2 - 0
|
Minerul
|
Mătăsari
|
2011-2012
|
Liga 3
|
21 Oct 2011 |
AS Damila Măciuca (VL) - SC FCM Targoviste SA |
1 - 0
|
Central
|
Măciuca
|
2011-2012
|
Liga 3
|
19 Nov 2011 |
AFC Fair Play Joc Cinstit - AFC Municipal Targu Mures (MS) |
0 - 3
|
Politehnica
|
Bucureşti
|
2011-2012
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
11 Apr 2012 |
AS Real Vanju Mare - CS Energia Craiova |
1 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul U19 Județean
|
23 Jun 2012 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
2 - 1
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
9 Sep 2012 |
CS Negrea Reşiţa - Sporting Craiova |
0 - 3
|
Minerul Anina
|
Anina
|
2012-2013
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
16 Sep 2012 |
CS Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
2 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
23 Sep 2012 |
CS Oşorhei (BH) - CS Europa Alba Iulia (AB) |
1 - 1
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2012-2013
|
Liga 3
|
28 Sep 2012 |
CS Negrea Reşiţa - Clubul de Fotbal Feminin „Olimpia - Universitatea Tehnică” |
0 - 19
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
7 Oct 2012 |
CS Naţional Sebiş - CS Sănătatea Servicii Publice |
4 - 3
|
Naţional
|
Sebiş
|
2012-2013
|
Liga 3
|
19 Oct 2012 |
CS Negrea Reşiţa - FC UTA Arad |
1 - 8
|
Voinţa
|
Lupac
|
2012-2013
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
28 Oct 2012 |
LPS Banatul Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
11 Nov 2012 |
CS Turnu Severin - ACS Poli Timişoara |
0 - 7
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
2 Dec 2012 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 3
|
Cetate
|
Deva
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
8 Dec 2012 |
CS Vladimirescu (AR) - CS Minerul Motru (GJ) |
1 - 2
|
Comunal
|
Vladimirescu
|
2012-2013
|
Liga 3
|
15 Mar 2013 |
CS FC Hunedoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
3 - 3
|
Michael Klein 2
|
Hunedoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
24 Mar 2013 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
30 Mar 2013 |
LPS Banatul Timişoara - CS FC Hunedoara |
4 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Apr 2013 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS Poli Timişoara |
0 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
28 Apr 2013 |
FC Seso Câmpia Turzii - CS Plimob Sighetu Marmatiei (MM) |
2 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2012-2013
|
Liga 3
|
10 May 2013 |
CS Casa Bogdan Craiova - CSM Râmnicu Vâlcea |
3 - 0
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2012-2013
|
Juniori U13
|
22 May 2013 |
CS Universitatea Petrosani - CS Posada Perișani |
5 - 3
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
24 Jun 2013 |
CS Podari (DJ) - CS Baloteşti |
0 - 1
|
Unirea
|
Podari
|
2013-2014
|
Liga 3
|
31 Aug 2013 |
LPS Banatul Timişoara - SC FC UTA Arad |
2 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
7 Sep 2013 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - ACS Poli Timişoara |
1 - 4
|
Cetate
|
Deva
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
12 Sep 2013 |
ACS Ştiinţa Turceni - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
1 - 3
|
Orăşenesc
|
Turceni
|
2013-2014
|
Liga 3
|
20 Sep 2013 |
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - FC Dinamo 1948 SA (B) |
2 - 0
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2013-2014
|
Liga 3
|
4 Oct 2013 |
ASC Juventus Bucureşti - CS Podari (DJ) |
4 - 3
|
Juventus
|
Bucureşti
|
2013-2014
|
Liga 3
|
8 Oct 2013 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
1 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
13 Oct 2013 |
CSS Lugoj - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 7
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
27 Oct 2013 |
CS Metalul Reșița SA - CSS Caransebeş |
2 - 2
|
Arsenal
|
Reşiţa
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
3 Nov 2013 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Banatul Timişoara |
1 - 5
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
10 Nov 2013 |
CS FC Balş 2007 (OT) - CS Podari (DJ) |
3 - 2
|
Parc
|
Balş
|
2013-2014
|
Liga 3
|
23 Nov 2013 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Unirea Jucu |
3 - 2
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2013-2014
|
Liga 3
|
5 Apr 2014 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
2 May 2014 |
FC Unirea Dej - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 1
|
Municipal
|
Dej
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Out
|
9 May 2014 |
CS Plimob Sighet - ACS Viitorul Cluj Junior (CJ) |
0 - 4
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Juniori U13
|
26 May 2014 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - CS Municipal Lugoj |
4 - 1
|
Municipal Constantina Diţă
|
Târgu Jiu
|
2013-2014
|
Liga 3 - Play-Off
|
30 May 2014 |
CSO Retezatul Haţeg - ACS Jiul Rovinari (GJ) |
0 - 0
|
Retezatul
|
Haţeg
|
2014-2015
|
Cupa României
|
16 Jul 2014 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
0 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2014-2015
|
Cupa României
|
13 Aug 2014 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
2 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
27 Sep 2014 |
CS Millenium Giarmata - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) |
1 - 0
|
Nicu Moraru
|
Giarmata
|
2014-2015
|
Liga 3
|
3 Oct 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Slatina |
0 - 6
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
4 Oct 2014 |
CSS Drobeta Turnu Severin - SC CS U Craiova SA |
0 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2014 |
ACSO Filiaşi - CS Ineu (AR) |
3 - 1
|
Comunal
|
Braloştiţa
|
2014-2015
|
Liga 3
|
18 Oct 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
0 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2014 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) |
4 - 3
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Liga 3
|
31 Oct 2014 |
CN Dinicu Golescu - CS Podari (DJ) |
0 - 1
|
Muscelul
|
Câmpulung Muscel
|
2014-2015
|
Liga 3
|
15 Nov 2014 |
ACS Poli Timişoara - CS FC Hunedoara |
6 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
29 Nov 2014 |
CSM Lugoj - CS Ineu (AR) |
0 - 1
|
Municipal
|
Lugoj
|
2014-2015
|
Liga 3
|
6 Mar 2015 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
7 Mar 2015 |
CSS Lugoj - ACS Șoimii Pîncota |
4 - 0
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
14 Mar 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS FC Olt Slatina |
4 - 1
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
21 Mar 2015 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - AFC Arieşul 1907 Turda |
1 - 0
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2014-2015
|
Liga 3
|
20 Mar 2015 |
LPS Târgu Jiu - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
0 - 1
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
28 Mar 2015 |
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
2 - 2
|
Minerul
|
Motru
|
2014-2015
|
Liga 3
|
27 Mar 2015 |
CNS Cetate - ACS UTA Bătrâna Doamnă |
0 - 6
|
Cetate
|
Deva
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
19 Apr 2015 |
ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) - CS FC Hunedoara (HD) |
3 - 0
|
Comunal Işalniţa
|
Işalniţa
|
2014-2015
|
Liga 3
|
17 Apr 2015 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Millenium Giarmata |
1 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2014-2015
|
Liga 3
|
8 May 2015 |
CSS Blaj - CS JIUL Petroşani |
4 - 7
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2014-2015
|
Campionatul U17 Județean
|
30 May 2015 |
ACSO Filiaşi - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 3
|
Comunal
|
Braloştiţa
|
2014-2015
|
Liga 3
|
29 May 2015 |
CS Pandurii Cerneti (MH) - CS Podari (DJ) |
3 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Cupa României
|
15 Jul 2015 |
CS Ineu (AR) - CS Naţional Sebiş |
6 - 4
|
Central
|
Ineu
|
2015-2016
|
Cupa României
|
12 Aug 2015 |
CS Municipal Lugoj (TM) - ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) |
1 - 2
|
Municipal
|
Lugoj
|
2015-2016
|
Cupa României
|
25 Aug 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Club Sportiv U Craiova SA |
1 - 4
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
3 Oct 2015 |
CS Luceafărul Oradea (BH) - CSM Avântul Reghin |
2 - 3
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2015-2016
|
Liga 3
|
10 Oct 2015 |
CS Podari (DJ) - ACS Sporting Turnu Măgurele |
4 - 2
|
Unirea
|
Podari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
17 Oct 2015 |
ACS Poli Timişoara - CSFC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 5
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
24 Oct 2015 |
CS FC Hunedoara (HD) - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2015-2016
|
Liga 3
|
31 Oct 2015 |
ACS Poli Timişoara - FC Universitatea Cluj SA |
3 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
7 Nov 2015 |
ACS Inter Olt Slatina (OT) - CS Concordia Chiajna 2 |
2 - 1
|
1 Mai
|
Slatina
|
2015-2016
|
Liga 3
|
13 Nov 2015 |
CS FC Hunedoara (HD) - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) |
4 - 1
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2015-2016
|
Liga 3
|
28 Nov 2015 |
AS FC Frontiera Drobeta - CS FC BIHOR Oradea |
3 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
5 Dec 2015 |
FC Unirea Dej - CS Iernut |
2 - 0
|
Municipal
|
Dej
|
2015-2016
|
Liga 3
|
12 Mar 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACS Șoimii Pîncota |
2 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
19 Mar 2016 |
Centrul de Excelenta Timisoara - CS Gaz Metan Mediaş |
6 - 1
|
Baza 2
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
26 Mar 2016 |
CS Minerul Motru (GJ) - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
1 - 4
|
Minerul
|
Motru
|
2015-2016
|
Liga 3
|
2 Apr 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Lugoj |
3 - 4
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
23 Apr 2016 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - CS Măgura Cisnădie |
2 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2015-2016
|
Liga 3
|
6 May 2016 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 6
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U19
|
21 May 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - CS FC Hunedoara (HD) |
4 - 1
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2015-2016
|
Liga 3
|
24 May 2016 |
CS Internaţional Băleşti - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) |
3 - 1
|
Comunal
|
Băleşti
|
2016-2017
|
Cupa României
|
10 Aug 2016 |
ACS Ghiroda - CS Naţional Sebiş |
0 - 3
|
Comunal
|
Giarmata-Vii
|
2016-2017
|
Cupa României
|
24 Aug 2016 |
LPS Bihorul Oradea - Centrul de Excelenta Targu Mures |
2 - 3
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
3 Sep 2016 |
CS Podari (DJ) - SCM Pitești (AG) |
0 - 1
|
Unirea
|
Podari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
20 Sep 2016 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
10 Sep 2016 |
CS Şoimii Lipova - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
1 - 3
|
Josef Scheirich
|
Zăbrani
|
2016-2017
|
Cupa României
|
13 Sep 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Centrul de Excelenta Targu Mures |
1 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
18 Sep 2016 |
CS Naţional Sebiş - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
6 - 3
|
Naţional
|
Sebiş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
23 Sep 2016 |
CS Internaţional Băleşti - Colegiul Naţional Sportiv Cetate |
1 - 3
|
Comunal
|
Băleşti
|
2016-2017
|
Cupa României
|
4 Oct 2016 |
ACS Performanţa Ighiu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
2 - 2
|
Galda Arena
|
Galda de Jos
|
2016-2017
|
Liga 3
|
7 Oct 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CS CFR Simeria |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
12 Oct 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - CS Ineu |
3 - 0
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
16 Oct 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
23 Oct 2016 |
AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 - CS Unirea Jucu |
1 - 2
|
Trans-Sil sintetic
|
Târgu Mureş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
21 Oct 2016 |
Fortuna Becicherecu Mic - AFC Universitatea Olimpia Cluj 2 |
3 - 6
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2016-2017
|
SuperLiga Feminină - Sezon Regular
|
6 Nov 2016 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) - ACS Performanţa Ighiu |
4 - 0
|
Tineretului
|
Rovinari
|
2016-2017
|
Liga 3
|
11 Nov 2016 |
AFC Ripensia Timișoara - ACS Poli Timișoara 2 |
2 - 0
|
Ciarda Roşie
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga 3
|
19 Nov 2016 |
ACS Poli Timișoara 2 - LPS Banatul Timişoara |
5 - 3
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Cupa - Elitelor U17
|
23 Nov 2016 |
ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
3 - 0
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
7 Dec 2016 |
CS Naţional Sebiş - ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 |
1 - 1
|
Naţional
|
Sebiş
|
2016-2017
|
Liga 3
|
17 Mar 2017 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - CS Oşorhei (BH) |
3 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2016-2017
|
Liga 3
|
24 Mar 2017 |
Centrul de Excelenta Deva - LPS Bihorul Oradea |
1 - 2
|
CFR Simeria
|
Simeria
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
30 Mar 2017 |
ACS Poli Timișoara 2 - CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga 3
|
31 Mar 2017 |
CSM Şcolar Reşiţa - LPS Sebeş |
2 - 1
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Campionatul Național U19
|
19 Apr 2017 |
ACS Performanţa Ighiu - ACS Industria Galda |
2 - 2
|
Comunal Ighiu
|
Ighiu
|
2016-2017
|
Liga 3
|
29 Apr 2017 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - AFC Ripensia Timișoara |
0 - 6
|
CFR
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga 3
|
5 May 2017 |
ACS Poli Timişoara - Centrul de Excelenta Timisoara |
0 - 1
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
6 May 2017 |
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - AFC Unirea 1924 |
4 - 2
|
Comunal-Central
|
Cermei
|
2016-2017
|
Liga 3
|
26 May 2017 |
AFC Unirea 1924 - CS Gaz Metan Mediaş 2 |
1 - 1
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
25 Aug 2017 |
CS Şoimii Lipova - AFC Hermannstadt 2 |
3 - 0
|
Şoimii
|
Pâncota
|
2017-2018
|
Liga 3
|
9 Sep 2017 |
ACS FC Avrig - FC Unirea Dej |
1 - 1
|
Baza sportivă a Oraşului Avrig
|
Avrig
|
2017-2018
|
Liga 3
|
23 Sep 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - FC CFR 1907 Cluj SA 2 |
3 - 2
|
Comunal
|
Dumbrăveni
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Oct 2017 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - AS FC Universitatea Cluj |
0 - 3
|
Gaz Metan
|
Mediaş
|
2017-2018
|
Liga 3
|
5 Nov 2017 |
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic - CS Millenium Giarmata |
1 - 1
|
Arpad Thierjung
|
Jimbolia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
17 Nov 2017 |
ACS FC Juventus Timișoara - CSF CFR 1933 Timișoara |
0 - 15
|
Colterm
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
26 Nov 2017 |
CSS Lugoj - AFC Ripensia Timișoara |
4 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
18 Nov 2017 |
AFC Metalurgistul Cugir 1939 - ACS FC Avrig |
1 - 1
|
Arena CSO
|
Cugir
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Mar 2018 |
AFC Unirea 1924 - FC CFR 1907 Cluj SA 2 |
3 - 2
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2017-2018
|
Liga 3
|
6 Apr 2018 |
AFC UTA Arad - ACS FC Ardealul Cluj |
2 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2017-2018
|
Liga Elitelor U17
|
15 Apr 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - FC Unirea Dej |
1 - 0
|
Comunal
|
Dumbrăveni
|
2017-2018
|
Liga 3
|
20 Apr 2018 |
ACS Petrolul 52 - ACSF Voinţa Turnu Măgurele |
1 - 3
|
Ilie Oană
|
Ploieşti
|
2017-2018
|
Liga 3
|
27 Apr 2018 |
CFR 2 Timișoara - ACS Atletic Drobeta |
6 - 0
|
CFR
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
29 Apr 2018 |
ACS FC Juventus Timișoara - CFR 2 Timișoara |
1 - 5
|
Colterm
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
6 May 2018 |
CFR 2 Timișoara - AS Independenta 2 Baia Mare |
7 - 1
|
CFR
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3 Feminin
|
13 May 2018 |
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara - CS Millenium Giarmata |
7 - 4
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2017-2018
|
Liga 3
|
18 May 2018 |
CSS Blaj - CS Sporting Piteşti |
1 - 7
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2017-2018
|
Campionatul U17 Județean
|
18 Jun 2018 |
ACS Fortuna Becicherecu Mic - CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |
1 - 4
|
Comunal
|
Becicherecu Mic
|
2018-2019
|
Cupa României
|
2 Aug 2018 |
CSM Şcolar Reşiţa - ACS Energeticianul |
0 - 2
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2018-2019
|
Cupa României
|
29 Aug 2018 |
CS Hunedoara - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
3 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2018-2019
|
Liga 3
|
8 Sep 2018 |
ACS Banat Girls - ACS Olimpic Star Cluj |
3 - 1
|
Gloria
|
Reşiţa
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
16 Sep 2018 |
CS Naţional Sebiş - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei |
4 - 1
|
Naţional
|
Sebiş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
14 Sep 2018 |
LPS Cetate Deva - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
2 - 3
|
Cetate
|
Deva
|
2018-2019
|
Liga 3
|
28 Sep 2018 |
CS Gaz Metan Mediaş 2 - FC CFR 1907 Cluj SA 2 |
1 - 2
|
Sparta
|
Mediaş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Oct 2018 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
9 - 8
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Cupa - Elitelor U17
|
17 Oct 2018 |
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Crişul Chişineu Criş |
2 - 1
|
Comunal-Central
|
Cermei
|
2018-2019
|
Liga 3
|
27 Oct 2018 |
ACS FC Juventus Timișoara - ACS Atletic Olimpia Gherla |
9 - 2
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
11 Nov 2018 |
CS Ocna Mureş - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 5
|
Soda
|
Ocna Mureş
|
2018-2019
|
Liga 3
|
10 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CS Hunedoara |
2 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Cupa de Tineret
|
14 Nov 2018 |
FC Juventus Timisoara - Fortuna Becicherecu Mic |
0 - 3
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Cupa României Fotbal Feminin
|
21 Nov 2018 |
CSM Avântul Reghin - CS Gaz Metan Mediaş 2 |
3 - 2
|
Avântul
|
Reghin
|
2018-2019
|
Liga 3
|
23 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CSJ Ştiinţa U Craiova |
1 - 2
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
25 Nov 2018 |
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS FC Avrig |
3 - 0
|
Comunal-Central
|
Cermei
|
2018-2019
|
Liga 3
|
9 Mar 2019 |
CSM Şcolar Reşiţa - SCM Râmnicu Vâlcea |
2 - 2
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
17 Mar 2019 |
ACS MSE Târgu Mureş - AFC Unirea Tăşnad |
0 - 3
|
Comunal
|
Miercurea Nirajului
|
2018-2019
|
Liga 3
|
22 Mar 2019 |
ACS Sticla Arieşul Turda - CS Sănătatea Servicii Publice |
2 - 0
|
Municipal
|
Turda
|
2018-2019
|
Liga 3
|
5 Apr 2019 |
ACS FC Juventus Timișoara - CSM Târgu Mureș |
0 - 5
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Liga 3 Feminin
|
14 Apr 2019 |
FC Unirea Dej - ACS Olimpic Cetate Râşnov |
0 - 1
|
Municipal
|
Dej
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 Apr 2019 |
SPORTING Lugas - ACS Olimpic Star Cluj |
2 - 1
|
Foresta Tileagd
|
Tileagd
|
2018-2019
|
Liga 2 Feminin
|
20 Apr 2019 |
CS Minaur Baia Mare - ACS Sticla Arieşul Turda |
1 - 4
|
Viorel Mateianu
|
Baia Mare
|
2018-2019
|
Liga 3
|
26 Apr 2019 |
AFC UTA Arad - FC CFR 1907 Cluj SA |
2 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
1 May 2019 |
Fotbal Club Rapid - AFC Unirea 04 Slobozia |
3 - 0
|
Regie - sintetic
|
Bucureşti
|
2018-2019
|
Liga 3
|
12 May 2019 |
ACS Poli Timişoara - ACS ASU Politehnica Timişoara |
3 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2018-2019
|
Campionatul Național U19
|
10 May 2019 |
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - AFC Metalurgistul Cugir 1939 |
1 - 1
|
Comunal-Central
|
Cermei
|
2018-2019
|
Liga 3
|
25 May 2019 |
Rezervă |
Echipe |
Scor |
Stadion |
Oras |
Sezon |
Competitie |
Data |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS CSS BIHORUL Oradea |
1 - 1
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
20 Sep 2009 |
CS MUREŞUL Deva - CS FC Timişoara SA |
2 - 7
|
Cetate - teren 2 sintetic
|
Deva
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
11 Oct 2009 |
CSS Lugoj - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 4
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
18 Oct 2009 |
CSS Lugoj - CS MUREŞUL Deva |
1 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Oct 2009 |
FC DROBETA Turnu Severin - CSS Lugoj |
0 - 5
|
Severnav
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
1 Nov 2009 |
ACS FORTUNA COVACI - FC DROBETA Turnu Severin |
3 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
8 Nov 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 - ACS FORTUNA COVACI |
2 - 0
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
12 Nov 2009 |
CS FC Timişoara SA 2 - FC DROBETA Turnu Severin |
5 - 0
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
25 Nov 2009 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS FC Timişoara SA |
2 - 5
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2010 |
CS FC Timişoara SA 2 - CSS Drobeta Turnu Severin |
1 - 2
|
Electrica
|
Timişoara
|
2009-2010
|
Campionatul Național U19
|
16 May 2010 |
FC Politehnica 2002 Timişoara SA - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
3 - 1
|
Dan Păltinişanu - sintetic
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
3 Oct 2010 |
LPS Banatul Timişoara - SC FC UTA SA |
0 - 3
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
24 Oct 2010 |
CS Gloria CTP Arad - CS Centrul de Fotbal Liberty Salonta |
0 - 5
|
Sega
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
21 Nov 2010 |
CS MUREŞUL Deva (HD) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
2 - 1
|
Cetate
|
Deva
|
2010-2011
|
Liga 2
|
27 Nov 2010 |
CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad - LSS Vointa Sibiu (SB) |
0 - 2
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 2
|
4 Dec 2010 |
LPS Banatul Timişoara - CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad |
6 - 1
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
5 Dec 2010 |
FC UTA SA (AR) - FC Argeş (AG) |
1 - 0
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2010-2011
|
Liga 2
|
5 Mar 2011 |
CS MUREŞUL Deva (HD) - SC FC UNIREA Alba Iulia SA |
3 - 0
|
Cetate
|
Deva
|
2010-2011
|
Liga 2
|
12 Mar 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CSM Râmnicu Vâlcea |
3 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
20 Mar 2011 |
SC FC Timişoara SA - CSS Lugoj |
2 - 0
|
Colterm
|
Timişoara
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
27 Mar 2011 |
SC FC UTA SA - LPS Banatul Timişoara |
3 - 0
|
ICRTI
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
10 Apr 2011 |
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad |
0 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2010-2011
|
Liga 2
|
16 Apr 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - SC FC U Craiova SA |
1 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2010-2011
|
Campionatul Național U17
|
28 Apr 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - SC FC Timişoara SA |
0 - 2
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
1 May 2011 |
CS ATLETIC CLUB UNIVERSITATEA VASILE GOLDIŞ Arad - LPS Banatul Timişoara |
5 - 3
|
Motorul
|
Arad
|
2010-2011
|
Campionatul Național U19
|
15 May 2011 |
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - FC UTA SA (AR) |
1 - 1
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2010-2011
|
Liga 2
|
28 May 2011 |
FC UTA Arad - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
1 - 2
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2011-2012
|
Liga 2
|
3 Sep 2011 |
CSS Drobeta Turnu Severin - LPS Târgu Jiu |
2 - 2
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
4 Sep 2011 |
CS GAZ METAN Turnu Severin - SC FC Olt SA |
1 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2011-2012
|
Campionatul Național U17
|
18 Sep 2011 |
SC FC UNIREA Alba Iulia SA - FC UTA Arad |
1 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2011-2012
|
Liga 2
|
9 Oct 2011 |
CS FC Hunedoara - LPS Banatul Timişoara |
0 - 3
|
Michael Klein
|
Hunedoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
16 Oct 2011 |
LPS Banatul Timişoara - LPS CSS BIHORUL Oradea |
2 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2011-2012
|
Campionatul Național U19
|
6 Nov 2011 |
ACS Poli Timişoara - FC UTA Arad |
1 - 1
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Liga 2
|
3 Sep 2012 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
5 - 0
|
Victoria
|
Vânju Mare
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
9 Sep 2012 |
SC FC Unirea 2006 SA (AB) - FC UTA Arad |
1 - 0
|
Cetate
|
Alba Iulia
|
2012-2013
|
Liga 2
|
15 Sep 2012 |
CS Turnu Severin - ACS ENERGIA Rovinari |
1 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2012-2013
|
Campionatul Național U17
|
23 Sep 2012 |
ACS Poli Timişoara - CS MINERUL Motru 2008 |
2 - 1
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
14 Oct 2012 |
FC Municipal 2012 Resita - CSS Caransebeş |
4 - 0
|
Mircea Chivu
|
Reşiţa
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Oct 2012 |
FC Damila Măciuca (VL) - CS ALRO Slatina (OT) |
2 - 0
|
Municipal
|
Drăgăşani
|
2012-2013
|
Liga 2
|
3 Nov 2012 |
Colegiul Naţional Sportiv Cetate - ACS ENERGIA Rovinari |
2 - 3
|
Cetate
|
Deva
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
7 Apr 2013 |
FC UTA Arad - CS ALRO Slatina (OT) |
1 - 0
|
Arena Francisc Neuman
|
Arad
|
2012-2013
|
Liga 2
|
5 Apr 2013 |
ACS Poli Timişoara - ACS ENERGIA Rovinari |
4 - 1
|
Ştiinţa (Baza)
|
Timişoara
|
2012-2013
|
Campionatul Național U19
|
21 Apr 2013 |
CS Turnu Severin - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
1 - 3
|
Depou CFR
|
Craiova
|
2012-2013
|
Juniori U13
|
22 May 2013 |
CS Energia Craiova - AS Strehaia (MH) |
0 - 3
|
Petre Libardi
|
Petroşani
|
2012-2013
|
Campionatul U19 Județean
|
24 Jun 2013 |
CS Sănătatea Servicii Publice - AFC ASA 2013 Targu Mures (MS) |
5 - 4
|
Voinţa
|
Sâncraiu
|
2013-2014
|
Cupa României
|
10 Sep 2013 |
LPS Banatul Timişoara - CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu |
0 - 5
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
29 Sep 2013 |
CS Minerul Motru 2008 (GJ) - CS U Craiova SA (DJ) |
0 - 1
|
Minerul
|
Motru
|
2013-2014
|
Liga 2
|
19 Oct 2013 |
FC U Craiova (DJ) - CS FC Olimpia 2010 (SM) |
0 - 3
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2013-2014
|
Liga 2
|
16 Nov 2013 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
7 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Campionatul Național U19
|
6 Apr 2014 |
LPS Banatul Timişoara - FC Bihor Oradea |
3 - 2
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2013-2014
|
Juniori U13
|
26 May 2014 |
CSS Drobeta Turnu Severin - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
0 - 1
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
27 Sep 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Slatina |
0 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
4 Oct 2014 |
ACS Poli Timişoara - CS FC Bihor Oradea (BH) |
3 - 0
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Liga 2
|
10 Oct 2014 |
CSS Drobeta Turnu Severin - SC CS U Craiova SA |
0 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
11 Oct 2014 |
CS FC Caransebes (CS) - CS Metalul Reșița |
1 - 3
|
Municipal
|
Caransebeş
|
2014-2015
|
Liga 2
|
25 Oct 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - CS Scoala de Fotbal Gica Popescu |
0 - 3
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
1 Nov 2014 |
ACS Poli Timişoara - CS Mioveni |
1 - 0
|
Dan Păltinişanu
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Liga 2
|
7 Nov 2014 |
ACS Poli Timişoara - CS FC Hunedoara |
12 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
29 Nov 2014 |
CS FC Bihor Oradea (BH) - CSM Râmnicu Vâlcea (VL) |
2 - 0
|
Iuliu Bodola
|
Oradea
|
2014-2015
|
Liga 2
|
6 Dec 2014 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACSM Râmnicu Vâlcea |
0 - 8
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
7 Mar 2015 |
CSS Lugoj - ACS Șoimii Pîncota |
2 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
14 Mar 2015 |
CSS Drobeta Turnu Severin - ACS FC Olt Slatina |
0 - 0
|
Municipal
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2014-2015
|
Campionatul Național U17
|
21 Mar 2015 |
LPS Târgu Jiu - SC CS U Craiova SA |
0 - 5
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2014-2015
|
Campionatul Național U19
|
8 Apr 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Club Sportiv U Craiova SA |
3 - 3
|
CSS Gloria (Subcetate)
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U19
|
3 Oct 2015 |
SC Universitatea Cluj SA (CJ) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
1 - 2
|
Cluj Arena
|
Cluj-Napoca
|
2015-2016
|
Liga 2
|
6 Oct 2015 |
ACS Poli Timişoara - LPS Satu Mare |
1 - 5
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
24 Oct 2015 |
ACS Poli Timişoara - FC Universitatea Cluj SA |
2 - 1
|
Colterm
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Liga Elitelor U17
|
7 Nov 2015 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) - SC Universitatea Cluj SA (CJ) |
1 - 0
|
Motorul
|
Arad
|
2015-2016
|
Liga 2
|
22 Nov 2015 |
AS FC Frontiera Drobeta - CS FC BIHOR Oradea |
3 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
5 Dec 2015 |
CS Mioveni - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
2 - 1
|
Orăşenesc
|
Mioveni
|
2015-2016
|
Liga 2
|
9 Mar 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - ACS Șoimii Pîncota |
7 - 0
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
19 Mar 2016 |
SC FC Braşov SA (BV) - CS FC Olimpia 2010 Satu Mare |
3 - 0
|
Tineretului
|
Braşov
|
2015-2016
|
Liga 2
|
22 Mar 2016 |
AS FC Frontiera Drobeta - CSS Lugoj |
6 - 2
|
Termo
|
Drobeta-Turnu Severin
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
23 Apr 2016 |
LPS Banatul Timişoara - CSS Drobeta Turnu Severin |
2 - 0
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2015-2016
|
Campionatul Național U17
|
21 May 2016 |
LPS Bihorul Oradea - Centrul de Excelenta Targu Mures |
4 - 2
|
Tineretului
|
Oradea
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
3 Sep 2016 |
LPS Banatul Timişoara - ACS Poli Timişoara |
0 - 5
|
LPS Banatul
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
10 Sep 2016 |
ACS UTA Bătrâna Doamnă - Centrul de Excelenta Targu Mures |
1 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U19
|
18 Sep 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CS CFR Simeria |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
12 Oct 2016 |
ACS Șoimii Pîncota - CSM Şcolar Reşiţa |
0 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
23 Oct 2016 |
ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara |
1 - 1
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
7 Dec 2016 |
CSM Şcolar Reşiţa - LPS Sebeş |
7 - 0
|
Mircea Chivu - Teren 2 Sintetic
|
Reşiţa
|
2016-2017
|
Campionatul Național U17
|
19 Apr 2017 |
ACS Poli Timişoara - Centrul de Excelenta Timisoara |
0 - 4
|
Dan Păltinişanu 2
|
Timişoara
|
2016-2017
|
Liga Elitelor U17
|
6 May 2017 |
AFC UTA Arad - CS Ştiinţa Miroslava |
3 - 0
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2017-2018
|
Liga 2
|
21 Oct 2017 |
AFC UTA Arad - AFC ASA 2013 Târgu Mureş |
1 - 2
|
Otto Greffner
|
Șiria
|
2017-2018
|
Liga 2
|
11 Nov 2017 |
CSS Lugoj - AFC Ripensia Timişoara |
0 - 2
|
Tineretului 2
|
Lugoj
|
2017-2018
|
Campionatul Național U17
|
18 Nov 2017 |
AFC UTA Arad - ACS Luceafărul Oradea |
5 - 0
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2017-2018
|
Campionatul Național U19
|
15 Apr 2018 |
LPS Târgu Mureș - CS Hunedoara |
0 - 4
|
Gheorghe Biaş
|
Sânnicolau Mare
|
2017-2018
|
Campionatul U17 Județean
|
18 Jun 2018 |
CS Luceafărul Oradea - ACS FC Academica Clinceni |
1 - 0
|
Luceafărul
|
Sânmartin
|
2018-2019
|
Liga 2
|
22 Sep 2018 |
AFC UTA Arad - ACS Energeticianul |
1 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga 2
|
20 Oct 2018 |
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - ACS Energeticianul |
2 - 0
|
Municipal Constantina Diţă - sintetic
|
Târgu Jiu
|
2018-2019
|
Liga 2
|
17 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CSS Slatina |
2 - 1
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U19
|
25 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - CS Mioveni |
2 - 1
|
Motorul
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga 2
|
28 Nov 2018 |
AFC UTA Arad - FC CFR 1907 Cluj SA |
0 - 5
|
Sânicolaul Mic
|
Arad
|
2018-2019
|
Liga Elitelor U17
|
1 May 2019 |